Radiofrekvenční lipolýza lékařským přístrojem Spa RF Unilarge a Bipolar (neinvazivní liposukce)

Přístroj Spa RF je založen na řízeném zahřívání tukové tkáně až do hloubky 2 cm. Rychlým zahřátím tukových buněk dojde k jejich narušení a vyplavení tuku do mezibuněčných prostor, kde se smíchá s lymfatickou tekutinou a následně je vyloučen z organismu. Přístroj Spa RF se v medicíně používá k snižování orgánových tuků. Ošetření je naprosto bezbolestné a výsledek po jedné aplikaci je ztráta cca 1,5 l tuku. Radiofrekvenční lipolýza není ultrazvuková kavitace, která nemá vliv na úbytek tukové tkáně! V ceně ošetření je vytvoření optimálního jídelníčku respektujícímu krevní skupiny, trávicí enzymy, věk a zdravotní stav klienta.

Ceník

Základní služby Cena
RF ošetření obličeje (15 min.) 900 Kč
RF ošetření jedné partie těla (dekolt, hýždě, břicho, stehna) (15 min.) 900 Kč
RF ošetření obličeje a jedné partie těla (30 min.) 1300 Kč
RF ošetření dvou partií těla (30 min.) 1300 Kč
Dvě RF ošetření obličeje (30 min.) 1300 Kč
RF ošetření obličeje a dvou partií těla (45 min.) 2100 Kč

Službu poskytuje

Denisa Procházková 774 580 702


Radiofrekvenční redukce strií

Bipolární hlavice slouží k odstranění a vyhlazení, vypnutí pokožky. RF bipolární hlavice zahřívá tkáň do hloubky 2-6 mm, ve tkáni dojde ke kontrakci a multiplikaci kolagenových vláken a zvýší se krevní mikrocirkulace a lymfatické odvádění uvíznutých zbytků tuku a toxinů.

 

OBLIČEJ

Neinvazivní – bezbolestný lifting

Zahříváním pokožky kombinací bipolární a periorbitální hlavicí Spa RF na vysokou teplotu se razantně zvýší rychlost metabolismu v ošetřovaném místě a tím tvorba velkého množství kolagenu. Pokožka se výrazně vypíná a vyhlazuje. Po šesti až osmi ošetřeních je výsledek omlazení srovnatelný s chirurgicky provedeným miniliftingem. Ošetření je naprosto bezbolestné a v případě udržovacích kůr (cca. 1 kůra za dva měsíce) je výsledek trvalý. Samozřejmě je nutno počítat s mnoha okolnostmi (věk pacienta, zdravotní stav, množství a hloubka vrásek apod.) Obecně platí, že čím dříve začne pacient vrásky a poškození pleti řešit, tím méně ošetření je k dosažení výsledku potřeba.

Radiofrekvenční vypínání vrásek

Bipolární hlavice slouží k odstranění a vyhlazení vrásek a vypnutí pokožky. RF bipolární hlavice zahřívá tkáň do hloubky 2-6 mm, ve tkáni dojde ke kontrakci a multiplikaci kolagenových vláken a zvýší se krevní mikrocirkulace a lymfatické odvádění uvíznutých zbytků tuku a toxinů.

Akné vulgaris a jizvičky spojené s akné

Lékařský přístroj Spa RF v kominaci s bipolární hlavicí určenou při cílené zahřívání tkání do hloubky 2-6 mm se s úspěchem používá k léčbě akné vulgaris a rosacey spojené s akné. V podstatě se jedná o velmi rychlé zahřátí postižené oblasti do malé hloubky. Působením vysoké teploty se pokožka našemu organismu jeví jako popálená. Trauma způsobené vysokou teplotou způsobí vyplavení velkého množství kolagenu v místě ošetření. Zároveň se v podkožní tkáni obnovují buňky, nahrazující staré a teplem poškozené. Pokožka se velmi rychle obnovuje a během několika ošetření (klinické studie uvádějí 10-30 ošetření) obtíže ustupují. Zahříváním tkání se zlepšuje lokální metabolismus, podněcuje hojení poruch vláken tkáně, snižuje otoky tkání podněcováním absorpce a odvodnění zadržovaných tekutin a toxinů lymfatickým systémem.

 

S čím vám radiofrekvence pomůže

 • tuková ztráta
 • redukce celulitidy
 • vypnutí pokožky


Výhody radiofrekvenční lipolýzy Spa RF

 • bezbolestné a dlouhodobé odstranění tuku, redukce celulitidy
 • neinvazivní neablační zákrok
 • viditelné a měřitelné výsledky ihned po prvním ošetření
 • žádný spotřební materiál, žádné dodatečné náklady
 • integrované kontaktní chlazení tkáně
 • pohodlí klienta při bezbolestné aplikaci
 • vysoká úroveň uspokojení klientů
 • po zákroku není potřeba žádná rekonvalescence
 • vysoká spolehlivost systému