VELIKONOČNÍ DUBNOVÁ AKCE

AKCE DUBEN VIP


Vážené klientky a klienti,

velice Vám děkujeme za přízeň a využívání služeb našeho studia.


Pro naše VIP zákazníky jsme připravili na VELIKONOČNÍ DUBEN

PŘÍSTROJOVÉ OŠETŘENÍ PLETI za akční cenu:


Standardní cena ošetření je 1850,- Kč, pro členy našeho VIP klubu 1100,- Kč.

6 V 1 Vodní dermabraze-face Deep. Čistící stroj pro hloubkové čištění, okysličení a hydratace pleti.

Systém nabízí neinvazivní rejuvenaci pleti nové generace, jde o novou technologii na českém trhu.


Těšíme se na Vaši návštěvu!


PŘÍSTROJOVÉ OŠETŘENÍ PLETI   1 850,-Kč/1 100,-Kč


6 V 1 Vodní dermabraze-face Deep Čistící stroj pro hloubkové čištění, okysličení a hydratace pleti.

Systém nabízí neinvazivní rejuvenaci pleti nové generace, jde o novou technologii na českém trhu.
- efektivně působí na všechny typy pleti - včetně citlivé, mastné a stárnoucí
- pomáhá k ozdravení unavené pokožky - poradí si i s problémy spojenými s pletí
- hyperpigmentace, rozšířené póry, vrásky
- zaručuje okamžitý výsledek bez nutnosti rekonvalescence

Systém přístroje obsahuje technologii, která umožňuje hluboké čištění pórů, rozpouští a vysává nečistoty. Hydropeel nástavce disponuje velkým počtem abrazivních hrotů, které umožňují dokonalou exfoliaci kůže bez nežádoucího podráždění. Také odstraňuje mazové zátky a póry zůstávají čisté. Vpravuje hydratační a antioxidační látky z použitých roztoků do kůže. Ošetření tímto přístrojem je efektivní pro všechny typy pleti včetně citlivé, mastné a stárnoucí. Přístroj řeší problémy pleti spojené s poškozením sluncem, hyperpigmentacemi, vyhlazuje jemné linky, vrásky, redukuje kožní maz a rozšířené póry, vyrovnává hydrataci pleti. Součástí je diamantová dermabraze, která umožňuje exfoliaci hrubších částí kůže za současné koupele kůže obohacenými roztoky. Koncovky pro lymfatickou drenáž detoxikikují pleť, redukují otoky a váčky, zlepšují mikrocirkulaci.


HYDROGEN PLUS   je inovativní zařízení, které kombinuje šest prvků v jednom, které se navzájem doplňují a poskytují efekt léčby.

 

RÁDIOVÉ VLNY - hlava vyzařující rádiové vlny generuje teplo v kůži a podkožní tkáni. Kolagen je zahříván, což způsobuje jeho kontrakci a silné napětí, jakož i obnovu jeho struktury. Výsledkem je zlepšení oválu obličeje, redukce vrásek a napnutí pokožky.


ULTRASONIC
 - je to velmi účinný způsob zavádění účinných látek obsažených v kosmetice do pokožky. Pod vlivem tepla se krevní cévy rozšiřují, zvyšuje se zásoba buněk krví, kyslíkem a živinami.


HYDROBRASION - nejnovější technologie k odlupování mrtvé pokožky se speciálně navrženou hlavou. Účinkem ošetření je hladká, hluboce zvlhčená a zářivá pokožka


COLD HEAD - uklidňuje podrážděnou pokožku, uzavírá vodní páry po elektroporaci nebo účinné látky obsažené v kosmetice.


KYSLÍKOVÝ SPREJ - s použitím fyziologického roztoku se používá k čištění pokožky, zatímco použití ampule, v závislosti na jejím složení, bude mít na pokožku zvlhčující, okysličující, regenerační účinek ...


CAVITATION PEELING - je to metoda čištění odumřelých buněk stratum corneum.Oznámená měsíční AKCE platí vždy pro již zaregistrované členy.Členství VIP klubu studia J.Santini

Členem našeho VIP klubu, se může stát každý klient po 6 měsících s útratou 6 000,-Kč. Zákazníci tím získají řadu benefitů za pravidelné využívání služeb a nákupu našich produktů, vás a vašich neklubových přátel našeho studia. Karta je přenosná.