Masáže

Bolí vás záda, ramena, hlava, nebo si chcete jen odpočinout a příjemně relaxovat v krásném a klidném prostředí našeho studia ? Cítíte se unaveně, bez energie, nebo naopak v příliš velkém napětí ? Uvolněte se při reflexních, relaxačních, klasických a sportovních masážích.

Vyberte si podle sebe a svých potřeb masáž, nebo masérku od klasické, fyzioterapeutky, nebo masáž spojenou s terapií a vaším vědomím.


FYZIOTERAPEUTKA - Bc.Gabriela Břízová,Dis.

Naše fyzioterapeutka Bc.Gabriela Břízová,Dis. nabízí klasické a reflexní hodinové masáže, míč-kování, měkké techniky + poradenství v oblasti fyzioterapie.

Cílem je ošetřit vaše problematická místa a partie, případně najít příčinu a souvislost. Pokud nemáte žádné obtíže, můžete využít masáž jako relaxaci a tím zároveň předejít i pohybovým potížím.


KLASICKÉ MASÁŽE - Petra Lehovcová

Zařazujeme do naší nabídky klasické masáže, které zajišťují prokrvení svalového a vazivového aparátu, ale druhotně i vnitřních orgánů. Při masážích dochází k zrychlení výměny látkové, vytlačení odpadních a balastních látek (např. solí, vápníku, kyseliny mléčné a vody) do kapilárního a lymfatického řečiště. Ztuhlý svalový systém reaguje uvolněním jednotlivých vláken, povolení spazmů. Nastupuje celková regenerace organismu, odstranění únavy, pocit lehkosti a uvolnění těla. Tyto masáže Vám nabízí paní Petra s dlouholetou praxí s zkušenostmi.


MASÉRKA a TERAPEUTKA  - Ing.Hana Divya Zazvonilová

„Tělo je chrám duše a v našem vlastním zájmu je se o něj pravidelně starat a pečovat. Bez zdravého těla si nemůžeme naplňovat naše záměry a sny, a pokud máme vnitřní bolest, projeví se to po čase tato bolest i na těle, které onemocní.“

Masáž patří mezi nejstarší léčebné metody v historii lidstva. Je to metoda, ve které díky aplikování tlaku na svaly a tkáně, můžeme léčit zranění, zmírňovat bolest a stres. Dotek, ve formě náležitě a laskavě provedené masáže uvolňuje a dodává sílu nemocnému nebo unavenému tělu, dává pocit jistoty, tepla a sebeúcty.

Pomalá a lehce prováděná masáž má uklidňující účinky pro Tělo, Duši i Mysl.


ÚČINKY MASÁŽÍ

 • snížení napětí ve svalech
 • úleva při bolestech hlavy
 • harmonizuje nervovou soustavu
 • zajišťuje klidnější spánek
 • vyrovnává cévní a lymfatický oběh
 • zlepšuje soustředění
 • zklidňuje dýchání a trávení

KONTRAINDIKACE MASÁŽÍ

 • těsně po jídle
 • při infekčních onemocněních
 • zánětech svalů a kloubů v akutním stádiu
 • v 1. trimestru těhotenství
 • u onkologické onemocnění při probíhající léčbě
 • u závažných onemocnění
 • při hnisavých onemocněních kůže
 • horečkách a snížené imunitě
 • při nachlazení a zánětlivých, nebo virových onemocněních

Ceník

Základní služby 45 min. 60 min. 90 min. 120 min.
MASÁŽ S FYZIOTERAPEUTKOU 850 Kč
KLASICKÁ MASÁŽ (celé tělo - záda, ruce, nohy) - Petra 750 Kč
KLASICKÁ MASÁŽ (celé tělo + šíje, dekolt) - Petra 1050 Kč
KLASICKÁ MASÁŽ zad a šíje Petra (45 min.) 650 Kč
KLASICKÁ MASÁŽ chodidel a lýtek - Petra (30 min.) 400 Kč
KLASICKÁ SPORTOVNÍ MASÁŽ Petra 800 Kč 1100 Kč
KLASICKÁ SILOVÁ SPORTOVNÍ MASÁŽ pro muže - Petra 950 Kč 1250 Kč
RELAXAČNÍ masáž Ing. Divya 850 Kč 1600 Kč
AROMATOUCH technik Ing.Divya 1300 Kč
ZDRAVOTNÍ masáž Ing. Divya 850 Kč 1600 Kč
RELAXAČNĚ uvolňovací masáže Ing.Divya 1200 Kč
REFLEXNÍ terapie Ing.Divya 850 Kč
Individuální terapie Ing. Divya 1000 Kč 1500 Kč

Službu poskytuje

Bc.Gabriela Břízová, DiS. 776 000 391
Petra Lehovcová 776 000 391
Ing.Hana Divya Zazvonilová 776 000 391FYZIOTERAPEUTKA  Bc.Gabriela Břízová,Dis.

Naše fyzioterapeutka Bc.Gabriela Břízová,Dis. nabízí klasické a reflexní hodinové masáže, míč-kování, měkké techniky + poradenství v oblasti fyzioterapie.

Cílem je ošetřit vaše problematická místa a partie, případně najít příčinu a souvislost. Pokud nemáte žádné obtíže, můžete využít masáž jako relaxaci a tím zároveň předejít i pohybovým potížím.

KLASICKÉ MASÁŽE  Petra Lehovcová

Zařazujeme do naší nabídky klasické masáže, které zajišťují prokrvení svalového a vazivového aparátu, ale druhotně i vnitřních orgánů. Při masážích dochází k zrychlení výměny látkové, vytlačení odpadních a balastních látek (např. solí, vápníku, kyseliny mléčné a vody) do kapilárního a lymfatického řečiště. Ztuhlý svalový systém reaguje uvolněním jednotlivých vláken, povolení spazmů. Nastupuje celková regenerace organismu, odstranění únavy, pocit lehkosti a uvolnění těla. Tyto masáže Vám nabízí paní Petra s dlouholetou praxí s zkušenostmi.


MASÉRKA a TERAPEUTKA  Ing.Hana Divya Zazvonilová

Certifikovaná masérka, terapeutka a průvodkyně žen na cestě vědomého bytí.

Tělo je chrám duše a v našem vlastním zájmu je se o něj pravidelně starat a pečovat. Bez zdravého těla si nemůžeme naplňovat naše záměry a sny, a pokud máme vnitřní bolest – bolest Duše, či negativní Mysl, projeví se po čase tato bolest, strachy a úzkosti i na těle, které onemocní. Napřed musíme vyléčit Duši, zklidnit Mysl a Tělo se pak samo uzdraví“


 • AROMATOUCH technik

  Jemná, a zároveň velmi hluboká relaxační technika, při níž se vtírají jednotlivé esenciální oleje doTERRA do oblasti zad, šíje, uší a plosek nohou.


  Jedná se o mimořádný zážitek pro tělo, duši i mysl. Esenciální oleje doTERRA jsou ESENCÍ ŽIVOTA

  Tato technika má čtyři fáze:

  Uvolnění stresu - Levandule a směs Balance vnáší do buněk těla hluboký klid a navozují stav relaxace.
  • Posílení imunity a snížení toxické zátěže - Čajovník a směs On Guard povzbuzují imunitu, redukují toxickou zátěž a mají očistný účinek.
  • Redukce zánětlivých procesů v těle - směsi Aromatouch a Deep Blue navozují hlubší uvolnění a pomáhají tlumit chronické záněty v těle
  • Obnovení rovnováhy autonomního nervového systému - Pomeranč a Máta obnovují rovnováhu autonomní nervové soustavy a navozují pocity štěstí, radosti a osvěžení celého těla

  Celá procedura trvá asi jednu a půl hodiny. Vyhraďte si po ní čas na relaxaci a odpočinek. Důležité je pít hodně čisté vody, která podpoří detoxikaci.


  Při masáži se používají esenciální oleje dōTERRA, označované jako CPTG (Certified Pure Therapeutic Grade) – certifikované, čisté oleje terapeutické třídy.


  Masáž zad a aplikace AromaTouch technik 1 300Kč / 90 minut  Relaxačně - uvolňovací masáže pomocí esencí Araretama

  Tělo ženy je jako houba – vnímá a absorbuje do sebe všechny situace a prožitky, které jsou někdy i bolestné a zraňující. Ty se pak někde v těle shromažďují jako nevyjádřené negativní emoce, bolest, smutek nebo i vztek.

  Vědomé láskyplné doteky masáže pomocí speciálních olejů obohacených o esence Araretama mohou pomoci všechny tyto pocity uvolnit.

  Esence Araretama jsou živé kapky z Atlantského deštného pralesa. Mají obrovskou sílu a jemnost a dokážou se dostat velmi hluboko do nitra, najít zdroj trápení a pomohou ho proměnit ve zkušenost a moudrost a tělo se uvolní.

  Základním nosičem je olivový olej za studena lisovaný obohacený o éterické oleje a esence Araretama : Moara – láska bez podmínek - cítit hojnost lásky a přijetí. Oyama - rozpouští společenské masky a stáváte se režisérem svého života. Revelacao – rozpouští nezpracované bolesti, které se u žen usazují v oblasti dělohy a "zkrystalizují". Rudá – esence rovnováhy - "krizová" esence. Thini-á - esence lehkosti učí žít v přítomnosti a beze strachu z budoucnosti.

  Masáž problematických, bolavých částí těla včetně krátké konzultace 1200 Kč/90 minut.  Zdravotní (sportovní) masáž

  Sportovní masáž odstraňuje ztuhlost a bolestivost svalstva. Slouží k uvolněné svalů po fyzickém výkonu, jak sportovním, tak pracovním. Svaly se prokrví, uvolní a lépe se z nich odbourává kyselina mléčná, která se ve svalech tvoří při fyzické zátěži. Druhy masérských hmatů: tření, hnětení, roztírání, tepání, chvění, reflexní hmaty

  Masáž zad a šíje nebo dolních končetin – 60 minut / 850 Kč

  Masáž celého těla – 120 minut/ 1600 Kč


  Relaxační masáž

  Relaxační masáž slouží k rychlejšímu odstranění únavy, pomáhá podpořit krevní oběh, lymfatický systém a vyloučit toxické látky z organismu. Velmi účinné jsou například u lidí se sedavým zaměstnáním, které trápí bolesti zad a šíje. Relaxační masáž uvolňuje tělo a mysl. Druhy masérských hmatů: tření, hnětení, roztírání, tepání, chvění, reflexní hmat


  Masáž zad a šíje nebo dolních končetin – 60 minut / 850 Kč

  Masáž celého těla – 120 minut/ 1600 Kč  Reflexní terapie

  Reflexní terapie je úžasná a nesmírně účinná forma terapeutické masáže. Ve své podstatě je reflexologie považována za holistickou léčebnou techniku, která se snaží pojímat člověka jako celek tak, aby navodila v těle, duchu a duši stav rovnováhy a harmonie. Kdykoliv se někde v těle objeví nějaká energetická rovnováha, kterou my sami ještě nevnímáme, reflexní terapie už je schopná ,,nahlásit“ pro­blém. U reflexní terapie jde o masáž reflexních plošek nohou, přidává se uvolnění zad a šíje.

  Masáž reflexních plošek nohou a uvolnění zad a šíje – 60 minut/850 Kč

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

INIVIDUÁLNÍ TERAPIE 


Pomáhám ženám rozpomenout se na jejich ženský potenciál, na vnitřní moudrost a sílu a naplno toho využívat v každodenním životě. Pomáhám ženám uvidět jejich vnitřní krásu – krásu jejich Duše, aby se mohla propojit s krásou vnější a prozářit tak celé tělo. Pomáhám ženám procházet zátěžovými okamžiky jejich života. Pomáhám ženám uvědomit si kdo jsou a kam směřují…


Co je možné řešit:
– zdravotní problémy jako např. různé bolesti, alergie, chronické nemoci…
– osobní záležitosti jako jsou vztahy, práce, nespokojenost, nízké sebevědomí…


Můj přístup ke každému klientovi je individuální a holistický.
Společně s klientem se snažím najít původ problémů a případnou bolest na fyzickém těle propojit s duševním a psychickým naladěním. Díky vzdělání a dlouholeté praxi ve více oborech využívám a kombinuji širší spektrum přístupů a metod (regresivní terapii, SRT, astrologie, numerologii, šamanské a tantrické metody, práce se sny)


Individuální terapie 60 minut/ 1000 Kč, každá další započatá hodina 500 Kč.

Na první konzultaci je nutné se objednat na 2 hodiny.